Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie?

Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie? – pytanie które często ludzie wpisują w wyszukiwarkę szukając kogoś kto potrafi coś więcej niż tylko przyszyć guziki. Takich fachowców którzy potrafią coś samemu uszyć jest coraz mniej. Tym bardziej warto ich docenić.

Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie?

Dziś postanowiłam przedstawić Państwu kilka z ciekawszych prac jakie miałam okazję wykonać w 2018 roku dla moich klientek.

Poniżej zamieszczam zdjęcie jednej z najbardziej pracochłonnych kreacji jakie wykonałam w tym roku. Tysiące naszywanych ręcznie “listków” tworzy piękny efekt, ale przez to kreacja jest bardzo czasochłonna wykonaniu. Chyba niewiele osób w Lublinie podjęłoby się takiej pracy:

Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie?

Proszę o wyrozumiałość – prowadzę zakład krawiecki od wielu lat jednak od niedawna zostałam namówiona przez znajomego do tego, aby bardziej się “chwalić” tym co robię. Do tej pory nie robiłam tego, nie do końca wiem jak powinnam to robić, stąd może moje nie najlepsze zdjęcia, ale myślę że będzie widać na nich to co najważniejsze.

Celowo ominęłam w powyższej galerii suknie ślubne – na ten temat powstanie niebawem specjalny artykuł – oraz stroje liturgiczne – stroje komunijne.

Ludzie szukają – niestety nie znajdują

Klienci którzy do mnie trafiają po raz pierwszy często mówią że dość długo szukali krawcowej w Lublinie. Wpisywali w Google: Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie? Niestety jak przychodziło co do czego trafiali na osoby których umiejętności delikatnie mówiąc nie były za wielkie.

Dobry fachowiec potrafi wszystko

Często trafiali do mnie w tym roku klienci z przeróbkami, poprawkami itp. Celowo piszę klienci ponieważ trafia do mnie dużo Panów którzy bardzo poszukują usług krawieckich.

Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie?
Gdzie znajdę dobrą krawcową w Lublinie?

Solidne wykonanie, przystępne ceny to mój przepis na sukces. Przekonaj się samemu. Zapraszam.

Zadzwoń teraz
Mapa dojazdu
%d bloggers like this: