Sukienki na studniówkę

Gdy szukasz sukienki na studniówkę oglądasz na pewno wiele ofert. Jednak jeżeli chcesz coś naprawdę wyjątkowego musisz się wybrać do krawcowej. Takiej która potrafi urzeczywistnić Twoje marzenia.

Sukienka na studniówkę – długa czy krótka

Bezsprzecznie długie sukienki na studniówkę to totalny przebój. Rządzą już od kilku sezonów i jak na razie nic nie zmienia się w tej sprawie. Co by nie mówić sukienka w wersji MAXI na studniówkę 2020 to sprawdzony przepis na olśniewającą kreację na ten wieczór.

OK długa, ale jaka?

I tutaj mamy kilka wersji:

 • wersja z bardziej lub mniej odkrytymi plecami,
 • z góra koronkową
 • wersja z bocznym wycięciem

Pięknym przykładem będzie taka sukienka:

Sukienki na studniówkę
Sukienki na studniówkę

Ta sama sukienka w innym ujęciu:

Sukienki na studniówkę - maxi
Sukienki na studniówkę – maxi

Sukienka krótka

Oto fragment listu od klientki:

Mam zgrabne nogi które chiałabym pokazac na balu maturalnym, nie lubie długich sukienek bo trudniej się w nich tańczy. Pozatym chciałabym pójść w krótkiej ale mama mówi że powinna byc długa. Może cows Pani mi zaproponować?

To jeden z wielu listów jakie dostaje w ostatnim czasie. Dziewczyny chciałyby ubrać krótka sukienkę ale wypadałoby włożyć długą. Rozwiązaniem okazało się coś takiego:

Najbardziej klasycznym i uniwersalnym wyborem jest oczywiście sukienka na studniówkę w kolorze czarnym. Mała czarna to obowiązkowa pozycja chyba w każdej szafie kobiety. Mimo, że klasyczna, w różnych odmianach, to jest ponadczasowa, w pełen wdzięku prezentująca kobiece ciało.

Prostą, odcinaną w pasie czarną suknię stworzyła w latach 20. znana francuska kreatorka mody Coco Chanel to jej kobiety zawdzięczają wiele “wynalazków” które można w garderobie odszukać do dziś. W stworzonej przez Coco małej czarnej każda kobieta wyglądała świetnie. Fason stał się więc hitem i przetrwał do dziś.

Coco Chanel: “Dziewczyna powinna mieć dwie cechy: być klasyczną i zachwycającą.” – to samo dotyczy się małej czarnej – sukienki stworzonej przez Coco

Czerń prezentuje się niezwykle zjawiskowo i pięknie podkreśla urodę, wydobywając różne cechy, w zależności od jej typu. U osób o karnacji ciemniejszej, śniadej, taka stylizacja będzie doskonale współgrała z kolorem skóry. Natomiast w sytuacji przeciwnej, przy bladej cerze, czarna sukienka podkreśli porcelanowy odcień, nadając szlachetnego, luksusowego wyglądu całości.

Krotko na koniec

Oczywiście wersji sukienek krótkich nadających się na studniówkę też jest mnóstwo.

Wystarczy przyjść do mnie ze zdjęciem sukienki na podstawie którego wykonam sukienkę dla Ciebie.

To właśnie moja przewaga nad masową produkcją dostępna w sklepach lub dużych salonach. Zlecając mi sukienkę do uszycia masz pewność nie powtarzalności tego co dla Ciebie uszyję.

Dodatki na studniówkę

Bardzo ważnym elementem stroju studniówkowego są też dodatki.

Podwiązka na studniówkę - rzecz obowiązkowa.
Podwiązka na studniówkę – rzecz obowiązkowa.

Oprócz sukienek w mojej ofercie znajdują się różnego rodzaju dodatki niezbędne na studniówce typu:

 • czerwone podwiązki
 • kwiatki do włosów
 • kotyliony
 • ozdoby na rękę
 • rękawiczki
 • upięcia
 • szpilki do włosów
 • i wiele innych

Więcej możesz zobaczyć tutaj:

Zadzwoń teraz
Mapa dojazdu
%d bloggers like this: